Zawodnicy

 

Marlena Szlaska trenuje w

YACHT KLUBIE POLSKI WARSZAWA

od 2014 roku.

Trener Witold Nerling

Powołana do Kadry Wojewódzkiej młodzików od 2016 roku

a od 2019 w do Kadry Wojewódzkiej Juniorów

W ramach rocznych planów treningowo startowych bierze udział w systemie Mistrzostw Warszawy Juniorów i Krajowym Systemie Rywalizacji Sportowej.

2015                   juniorzy młodsi                9           Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Śnieżno-lodowym

2015                   juniorzy młodsi                2           Mistrzostwa Warszawy w Windsurfingu Śnieżno-lodowym

2015                   młodzik                             1           Mistrzostwa Polski Młodzików UKS 4,0

2015                   młodzik                             3           Długodystansowe Mistrzostwa Polski 4,0

2015                   młodzik                             1           Puchar Grupy Lotos 4,0

2015                   młodzik                             2           Puchar Prezydenta Miasta Gdańsk 4,0

2015                   młodzik                             3           Leszka Pawika Pamięci Regaty 4,0

2016                   młodzik                             4           Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Śnieżno-lodowym 4,0

2016                   junior                                7           Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Śnieżno-lodowym

2016                   junior młodszy                 21         Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego

2016                   młodzik                             5           Puchar Kalisza 5,8

2016                   młodzik                             15         Puchar Gdańska 5,8

2016                   młodzik                             16         Mistrzostwa Polski Młodzików

2016                   junior młodszy                 22         Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

2016                   młodzik                             5           Maraton 5,8

2016                   młodzik                             3           Maraton 5,8 Kobiety

2016                   młodzik                             10         Mistrzostwa PSW 5,8

2016                   kobieta                              3           Mistrzostwa PSW 5,8

2016                   młodzik                             8           Leszka Pawika Pamięci Regaty 5.8

2016                   kobieta                              3           Leszka Pawika Pamięci Regaty 5.8

2016                   młodzik                             8           Mistrzostwa Bazy Mrągowo 6,8

2017                   junior                                8           Eliminacja MWJ w Windsurfingu Lodowym

2017                   kobieta                              7           Lodowy Puchar Giżycka

2017                   młodzik                             4           Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym 4,0

2017                   kobieta                              2           Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym 4,1

2017                   junior młodszy K              18         Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego

2017                   junior młodszy K              10         Puchar Kalisza BIC Techno

2017                   junior młodszy K              13         Puchar Gdańska BIC Techno

2017                   junior młodszy K              17         Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

2017                   młodzik K                          9           Mistrzostwa Polski Młodzików

2017                   junior K                             9           Mistrzostwa Polski FWC

2017                   junior młodszy                 34         Puchar Gdańska

2017                   junior młodszy K              11         Puchar Gdańska

2017                   junior młodszy                 3           Leszka Pawlika Pamięci Regaty 7,8

2017                   junior młodszy K              1           Leszka Pawlika Pamięci Regaty 7,9

2017                   junior młodszy                 10         Mistrzostwa Bazy Mrągowo 7,8

2017                   junior młodszy K              3           Mistrzostwa Bazy Mrągowo 7,9

2018                   junior K                             7           Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym

2018                   junior młodszy                 11         Lodowy Puchar Giżycka

2018                   junior                                4           Eliminacja MWJ Puchar Spójni

2018                   junior młodszy K              19         Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego BIC Techno

2018                   junior młodszy                 6           Puchar Gdańska BIC Techno

2018                   junior młodszy K              35         Mistrzostwa Świata BIC Techno

2018                   junior młodszy K              9           Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

2019                   junior młodszy                 26         Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego

2019                   junior młodszy K              10         Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego

2019                   open                                  5           Puchar Spójni

2019                   junior                                6           Puchar Kalisza RS:X

2019                   junior młodszy K              11         Puchar Sopotu BIC Techno

2019                   junior młodszy K              11         Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

2019                   junior K                             6           Mistrzostwa Polski Juniorów RS:X

2019                   junior K                             8           Mistrzostwa Polski FWC

2020                   open                                  23         Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Śnieżno-lodowym

2020                   młodzieżowiec                 1           Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Śnieżno-lodowym

2020                   kobieta                              5           Mistrzostwa Świata w Windsurfingu  Śnieżno-lodowy

Maciej Pietrzak trenuje w

YACHT KLUBIE POLSKI WARSZAWA

od 2015 roku.

Trener Witold Nerling

Powołany do Kadry Wojewódzkiej młodzików od 2017 roku

a od 2020 w do Kadry Wojewódzkiej Juniorów

W ramach rocznych planów treningowo startowych bierze udział w systemie Mistrzostw Warszawy Juniorów i Krajowym Systemie Rywalizacji Sportowej.

 

2016                   Młodzik                                    3               Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym

2016                   Młodzik                                    5               Puchar Kalisza klasa 4,0

2016                   Młodzik                                    4               Maraton klasa 5,8

2016                   Młodzik                                    9               Mistrzostwa PSW klasa 5,8

2016                   Młodzik                                    7               Puchar Lotosu klasa 5,8

2016                   Młodzik                                    2               Leszka Pawlika Pamięci Regaty klasa 5,8

2016                   Młodzik                                    8               Mistrzostwa BAZY klasa 4,0

2017                   Juniorów                                   5               Eliminacja MWJ w Windsurfingu Lodowym

2017                   Juniorów młodszych              10             Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym

2017                   Juniorów młodszych              5               Leszka Pawlika Pamięci Regaty klasa 6,8

2018                   Juniorów                                   5               Eliminacja MWJ Puchar Spójni

2018                   Juniorów młodszych              4               Eliminacja do OOM Goczałkowice

2018                   Juniorów młodszych              10             Puchar Gdańska klasa 6,8

2018                   Juniorów młodszych              6               Leszka Pawlika Pamięci Regaty klasa

2018                   Juniorów młodszych              4               Mistrzostwa BAZY klasa 6,8

2019                   Junior Młodszy                       1               Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym

2019                   Junior                                        1               Mistrzostwa Europy w Windsurfingu Lodowym

2020                   Senior                                        2               Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym WISSA

2020                   Junior                                        1               Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym WISSA

Zuzanna Żmuda trenuje w YACHT KLUBIE POLSKI WARSZAWA od 2017 roku. Powołana do Kadry Wojewódzkiej Juniorów od 2020 roku. W ramach rocznych planów treningowo startowych bierze udział w systemie Mistrzostw Warszawy Juniorów i Krajowym Systemie Rywalizacji Sportowej. Trenowała wymiennie w klasie Laser 4,7 i w klasie Techno, RS:X, FWC, Foil.

Wyniki 2018

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie Techno 9m

Wyniki 2019

Regaty Okręgowe, Puchar WTW 3m klasa Techno

Regaty Pucharu Polski, Puchar Gdańska 9m klasa Techno

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 13m klasa Techno

Mistrzostwa Polski Juniorek 8m klasa RS:X (olimpijska)

Mistrzostwa Polski Juniorek 6m klasa FWC

Regaty Pucharu Polski, LPpR 7m klasa RS:X (olimpijska)

Regaty Pucharu Polski Mistrzostwa  BAZY Mrągowo 10m klasa RS:X (olimpijska)

Regaty Finałowe Pucharu Polski, 1m klasa Foil (kobiet)

Hugo Campistro trenuje w YACHT KLUBIE POLSKI WARSZAWA

od 2012 roku Optimist, od 2019 roku windsurfing.

Powołana do Kadry Wojewódzkiej młodzików od 2019 roku.

W ramach rocznych planów treningowo startowych bierze udział w systemie Mistrzostw Warszawy Juniorów i Krajowym Systemie Rywalizacji Sportowej.

2019             klasa 4.0            9 Mistrzostwa Polski w windsurfingu zimowym Giżycko

2019             klasa 4.0            6 Puchar Spójni Warszawa

2019             klasa 5.8            12 Puchar Kalisza

2019             klasa 5.8            7 Puchar WTW

2019             klasa 5.8            6 Leszka Pawlika pamięci regaty

2019             klasa 5.8            26 Puchar bazy Mrągowo

2019             Ofr                      22 PSW Puck regaty

2020             Sled Overall       33 WISSA 2020 ESTONIA (course racing)

2020             Sled junior         6 WISSA 2020 ESTONIA (course racing)

2020             Sled Overall       49 WISSA 2020 ESTONIA (slalom)

Iga Stępczyńska trenuje w YACHT KLUBIE POLSKI WARSZAWA

od 2014 roku windsurfing.

Powołana do Kadry Wojewódzkiej młodzików od 2014 a w 2016 roku powołana do Kadry Wojewódzkiej Juniorów.

W ramach rocznych planów treningowo startowych bierze udział w systemie Mistrzostw Warszawy Juniorów i Krajowym Systemie Rywalizacji Sportowej.

2014      uks             3                    Puchar Prezydenta  Mista Gdańska 2014 w klasie uks

2015      junior młodzszy                6 (2 -dziewczyny)           Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Śnierzno-Lodowym klasa UKS

2015      MŁODZIK  1                    Mistrzostwa Warszawy w Windsurfingu Śnieżno Lodowym i ICE OPP w klasie icesurfing

2015      MŁODZIK  2                    PUCHAR GRUPY LOTOS W klasie 4.0

2015      MŁODZIK  1                    Leszka Pawlika Pamięci Regaty w klasie bic techno 4.0

2015      MŁODZIK  1                    Puchar Prezydenta  Mista Gdańska 2015 w klasie bic techno 4.0

2015      MŁODZIK  1                    Puchar Bazy Mragowo deska uks w kat. dziewcząt

2015      MŁODZIK  1                    Maraton Windsurfing kl.BIC 6,8 kat.K

2015      MŁODZIK  1                    Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie BIC TECHNO 4.0

2015      junior młodzszy                3 Mistrzostwa Warszawy Juniorów lkasa Windsurfing dziewcząt

2016      MŁODZIK  1                    Leszka Pawlika Pamięci Regaty w klasie bic techno 5.8 dziewcząt

2016      MŁODZIK  1                    Puchargrupy lotos w klasie  TECHNO 5.8

2016      MŁODZIK  1                    Mistrzostwa Polskiego Stowarzyszenia Windsurfingu w klasieBic Techno  5.8 dziwcząt

2016      MŁODZIK  1                    Puchar Prezydenta Gdańska 2016 w klasie BT 5.8

2016      MŁODZIK  1                    Puchar Małych Żagli Techno293 5.8 dziewczat

2016      Junior młodzszy               1 Mistrzostwa Warszawy Juniorów

2016      MŁODZIK  50                  ICE AND SNOW SURFING WORLD CHAMPIONSHIPS WISSA

2016      MŁODZIK  1                    INTERNATIONAL WINDSURFIN REGATTA TECHNO 293 5,8 GIRLS KALISZ

2016      MŁODZIK  2                    Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Zimowym w kategori młodzik

2017      MŁODZIK  2                    INTERNATIONAL WINDSURFIN REGATTA TECHNO 293 6,8 GIRLS KALISZ

2017      MŁODZIK  3                    Mistrzostwa Polski Młodzików w klasie BIC TECHNO 6,8

2017      MŁODZIK  3                    Regaty o Puchar Gdańska 2017 w klasie BIC TECHNO 6,8

2017      MŁODZIK  1                    Finał pucharu Polski PSW  BIC TECHNO 293 6,8 WOMEN

2017      MŁODZIK  3                    Mistrzostwa Bazy Mrągowo BIC TECHNO 293 6,8 DZIEWCZĘTA

2017      juniorka      U17=2 \ U20=5 Mistrzostwa Polski mastersów i juniorów PSW W KLASIE FW

2017      MŁODZIK  3                    Mistrzostwa Polski Młodzików BIC TECHNO 293 6.8 Kiekrz

2017      MŁODZIK  3(1-z dziewczyn)          Leszka Pawlika pamięci Regaty 30.09-01.10.2017 r.

2018      juniorka      3                    Mistrzostwa Polski Icesurfingu w kategori kobiety

2018      junior młodzszy                2 Lodowy Puchar Giżyckiej grupy regatowej

2018      junior młodzszy                1 Puchar Gdańska 2018 w Klasie tec 7,8

2018      junior młodzszy                3 INTERNATIONAL WINDSURFING REGATTA  BIC TECHNO 7,8 GIRLS

2018      MŁODZIK  3                    PUCHAR POLSKIEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO w klasie TECHNO 293 KOBIET W KATEGORII MŁODZIK

2018      junior młodzszy                1 Regaty Windsurfingowe klasa BIC ECHNO 293 DZIEWCZĘTA PSZCZYNA

2018      juniorka      U17=1 \ U20=5 Mistrzostwa Polski mastersów i juniorów PSW W KLASIE FW

2018      junior / YOUTH                31           T293 WORLD CHAMPIONS LIEPAJA 2018

2018      junior młodzszy                3 ( 1 – z kobiet)   PUCHAR SPÓJNI w katewgorii deska

2018      junior młodzszy                9 (3- z młodzików)         PUCHAR POLSKIEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO w klasie TECHNO 293 juniorek

2018      junior młodzszy                7 Ogólno Polska Olimpiada młodzieży ” Śląskie 2018 Goczałkowice zdrój ” techno 293 kobiet

2018      junior młodzszy                6 Długodystansowe Mistrzostwa Polski Juniorów BIC TECHNO do 7,8 Dziewczęta

2018      junior młodzszy                4(1 -z kobiet)      Leszka Pawlika pamięci Regaty klasa BIC TECHNO

2018      junior młodzszy                5(4- z kobiet)      Mistrzostwa BAZY Mrągowo BIC 7,8

2019      junior młodzszy                4(2-z juniorek młodzych)           MISTRZOSTWA POLSKI W WINDSURFINGU ZIMOWYM GIŻYCKO, 15-17.02.2019

2019      junior młodzszy                16(6-z kobiet)     Techno293 do 7,8 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego

2019      juniorka      2                    Puchar Spójni w katewgorii deska

2019      junior młodzszy                10           Puchar Prezydenta Spopotu

2019      juniorka      2                    Puchar WTW  w kategori deska

2019      junior młodzszy                8 Mistrzostwa Polski w Sprincie

2019      junior młodzszy                7 Ogólno Polska Olimpiada młodzieży  techno 293 kobiet

2019      juniorka      7                    Mistrzostwa Polski Juniorek RS:X

2019      juniorka      U17=2/ U20=3  Mistrzostwa Polski mastersów i juniorów PSW W KLASIE FW

2019      juniorka      5(2-z kobiet)  Leszka Pawlika pamięci Regaty klasa RS:X

2019      juniorka      4(2- z kobiet) Mistrzostwa Bazy Mrągowo w kategori RS:X

2019      juniorka      5                    Finał pucharu Polski PSW RS:X women

2019      juniorka      3                    Długodystansowe Mistrzostwa Polski

2020      junior         (2-z juniorów(1-z kobiet))         Winter Surf World Champinship wissa 2020 w kategori course rac

z

Wiktoria Giec trenuje w
YACHT KLUBIE POLSKI WARSZAWA
od 2012 roku optimist, od 2017 roku windsurfing

Trener Witold Nerling
Powołana do Kadry Wojewódzkiej młodzików od 2017 roku.

W ramach rocznych planów treningowo startowych bierze udział w systemie Mistrzostw Warszawy Juniorów i Krajowym Systemie Rywalizacji Sportowej.

Wyniki

2017 Młodzik 3 Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym
2019 Juniorka 2 Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym
2019 Junior Młodszy 1 Mistrzostwa Europy w Windsurfingu Lodowym
2019 RS:X Juniorka 5 Mistrzostwa Polski RS:X
2019 FWC Juniorka 5 Mistrzostwa Polski FWC
2020 Kobieta 2 Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym WISSA 2020
2020 Juniorka 2 Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym WISSA 2020