Leszka Pawlika pamięci Regaty 2020 – zgłoszeni zawodnicy

Lp. Numer Żagla Imię Nazwisko Płeć Rok ur. Klub Kategoria
1 SVK-30 Sofia Valentinyová K 2007 YC Limar Bic 5.8
2 POL-126 Leon Jankowski M 2008 AZS Poznań Bic 5.8
3 POL-15 Witold Smętek M 1962 PSW RCB
4 POL- Olga Krasowska K 2008 GKŻ Bic 4.0
5 POL-156 Ryszard Zemfler M 2007 Gdański Klub Żeglarski Bic 6.8
6 POL-50 PAWEŁ WOSZCZYNA M 2006 GkŻ Gdańsk Bic 7.8
7 POL-166 MACIEJ WIŚNIEWSKI M 2009 Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA Bic 4.0
8 POL-116 SZYMON GRUDZIŃSKI M 2007 Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA Bic 5.8
9 POL-157 PATRYCJA GODLEWSKA K 2009 Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA Bic 4.0
10 POL-142 AMELIA WYDRA K 2006 Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA Bic 6.8
11 POL-154 WOJCIECH KWAŚNY M 2006 Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA Bic 6.8
12 POL-148 Aleksandra Wrońska K 2007 Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA Bic 5.8
13 POL-151 WIKTOR BIESIEKIERSKI M 2006 Olsztyński Klub Żeglarski Bic 6.8
14 POL-140 Jan Pieniążek M 2006 Olsztyński Klub Żeglarski JUNGA Bic 5.8
15 POL-370 Lidia Chyrek K 2005 Gdańsk Klub Zeglarski Bic 7.8
16 POL-127 Jarosław Miarczyński M 1978 PSW Foil
17 POL-513 Wiktor Kocenko M 2005 Baza Mrągowo Bic 7.8
18 POL-167 Mateusz Kamiński M 2008 GKZ Gdańsk Bic 5.8
19 POL-52 Nadia Kulik K 2005 K.S Baza Mrągowo Foil
20 POL-106 Aleksandra Campistro K 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA Bic 5.8
21 POL-105 Hugo Campistro M 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA Foil
22 POL-512 Aleksander Marek Żyłka M 2003 KLUB SPORTOWY BAZA MRĄGOWO Foil
23 POL-518 Bartosz Ruszczyk M 2003 Baza Mragowo Foil
24 POL-119 Anna Igielska K 2005 Gdański Klub Żeglarski Foil
25 GKŻ-3 Krzysztof Czuryło M 2010 Gdański Klub Żeglarski Bic 4.0
26 POL-600 Ksawier Jesion M 2010 Ujks Szturwał Kalisz Bic 4.0
27 POL-603 Tymon Cajdler M 2006 Ujks Szturwal Kalisz Foil
28 POL-460 Filip Dmochowski M 2005 Gdański Klub Żeglarski Bic 7.8
29 POL-171 Aleksander Drewniak M 2010 MKS "Dwójka" Warszawa Bic 4.0
30 POL-2128 Joanna Dyja K 2005 MKS "Dwójka" Warszawa Bic 7.8
31 POL-870 Mateusz Kizinkiewicz M 2007 MKS "Dwójka" Warszawa Bic 5.8
32 POL-321 Zofia Kapuśniak K 2004 MKS "Dwójka" Warszawa Bic 7.8
33 POL-315 Mikołaj Kudzia M 2007 MKS 'Dwójka' Warszawa Bic 5.8
34 POL-607 Mikołaj Kociński M 2007 UJKS SZTURWAŁ Kalisz Bic 5.8
35 POL-110 Nika Jakobschy-Kalata K 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA Bic 5.8
36 POL-114 Zofia Zarzecka K 2008 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA Bic 5.8
37 POL-103 Wiktoria Giec K 2006 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA Foil
38 POL-2122 Filip Damięcki M 2005 Gdański Klub Żeglarski Bic 7.8
39 GKŻ-8 Tomasz Damięcki M 2009 Gdański Klub Żeglarski Bic 4.0
40 POL-158 Maja Kubaszewska K 2009 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA Bic 4.0
41 POL-2125 Hanna Wojcieszak K 2009 Klub UJKS " SZTURWAŁ" Bic 4.0
42 POL-376 Damian Turczyński M 2005 Stowarzyszenie Pucki Klub Żeglarski NA FALI Foil
43 POL-374 Jonatan Białk M 2008 Stowarzyszenie Pucki Klub Żeglarski NA FALI Bic 5.8
44 POL-373 Weronika Białk K 2006 Stowarzyszenie Pucki Klub Żeglarski NA FALI Foil
45 POL-372 Franciszek Block M 2006 Stowarzyszenie Pucki Klub Żeglarski NA FALI Bic 6.8
46 POL-375 Maksymilian Szweda M 2006 Stowarzyszenie Pucki Klub Żeglarski NA FALI Foil
47 GKŻ7 Weronika Orzechowska K 2007 GKŻ Bic 5.8
48 POL-67 Oksana Skoczypiec K 2005 GKŻ Foil
49 POL-77 Szymon Sokołowski M 2003 Świt Skolwin RCB
50 POL-17 Kacper Sokołowski M 2006 Świt skolwin RCB
51 POL-977 Julia Przybył K 2010 UJKS SZTURWAŁ KALISZ Bic 5.8
52 POL-499 Mirela Stanisławska K 1966 OXYO RCB
53 POL-242 Jakub Guźlecki M 2007 Centrum Żeglarskie Szczecin - RRS (Regatowa Reprezentacja Szczecina) Bic 6.8
54 POL-606 Gabriela Rudyk K 2007 UJKS Szturwał Kalisz Bic 6.8
55 POL-100 Iga Stępczyńska K 2004 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA Foil
56 POL-609 Anna Walkowiak K 2009 UJKS SZTURWAŁ KALISZ Bic 4.0
57 POL-2123 Mateusz Kaczmarek M 2006 UJKS SZTURWAŁ KALISZ Bic 6.8
58 SVK-27 Matej Štefaničiak M 2004 YC Limar Bic 7.8
59 POL-245 Filip Paradowski M 2007 Centrum Żeglarskie Szczecin Bic 5.8
60 POL-124 Tymon Żarkowski M 2007 Centrum żeglarskie Szczecin Bic 5.8
61 POL-602 Wiktoria Wojciechowska K 2005 UJKS Szturwał Kalisz Bic 7.8
62 POL-246 Joanna Patyna K 2009 Centrum Zeglarskie Bic 4.0
63 POL-159 Lena Formella K 2008 GKŻ Bic 5.8
64 POL-2126 Nikode Bajan M 2010 UJKS „Szturwał” Kalisz Bic 4.0
65 POL-139 Mikołaj Kopczacki M 2006 Świt Skolwin RCB
66 POL-2130 POLA KOWALSKA K 2008 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT Bic 4.0
67 POL-138 JAN SERAFIŃSKI M 2010 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT Bic 4.0
68 POL-2129 KAROLINA RENTFLEISZ K 2009 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT Bic 4.0
69 POL-29 TYMON WRZESIŃSKI M 2010 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT Bic 4.0
70 POL-358 NINA JANKOWSKA K 2008 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT Bic 4.0
71 POL-551 NATASZA RUBANOWICZ K 2008 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT Bic 5.8
72 POL-2131 ADAM RYAN M 2010 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT Bic 4.0
73 POL-121 WOJCIECH GAŁECKI M 2010 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT Bic 4.0
74 POL-2117 ANTONI ZELGA M 2009 SKŻ ERGO HESTIA SOPOT Bic 4.0
75 POL-357 Marta Miedzierska K 2007 Gdański Klub Żeglarski Bic 5.8
76 GKŻ-5 Kalina Szostek K 2010 Gdański Klub Żeglarski Bic 4.0
77 POL-99 Grażyna Marciniak K 1971 Ergo Hestia Sopot RCB
78 POL71 Maria Rudowicz K 2008 Uczniowski Jach Klub Sportowy Szturwał Kalisz Bic 6.8
79 POL-308 Filip Antoniewski M 2008 GKŻ Bic 5.8
80 CZE-6 Jana Slivova K 1991 YC Nechranice RCB
81 CZE-22 Martin Sliva M 1964 CWA RCB
82 POL-4 Aleksandra Siedlecka K 2006 UKS NORD Augustów Bic 5.8
83 POL-3 Tymoteusz Rowiński M 2006 UKS NORD Augustów Bic 5.8
84 POL-2 Weronika Haraburda K 2006 UKS NORD Augustów Bic 5.8
85 POL-1 Amelia Zawadzka K 2006 UKS NORD Augustów Bic 5.8
86 POL-710 Monika Kulikowska K 2004 UKS NORD Augustów Bic 7.8
87 POL-188 Kacper Rejmer M 2008 GKŻ Gdańsk Bic 5.8
88 POL-169 Igor Rejmer M 1969 GKŻ Gdańsk RCB
89 POL-113 Joanna Scherer K 1976 PSW RCB
90 POL-324 Kacper Karbownik M 2006 Giżycka Grupa Regatowa Bic 7.8
91 POL-316 Hanna Cejko K 2007 Giżycka Grupa Regatowa Bic 7.8
92 POL-352 Kamil Endler-Kozłowski M 2006 Giżycka Grupa Regatowa Bic 6.8
93 POL-2132 Mikołaj Strupiński M 2008 Giżycka Grupa Regatowa Bic 5.8
94 POL-281 Jeremi Wojtas M 2007 Giżycka Grupa Regatowa Bic 5.8
95 POL-351 Michał Sudnik M 2009 Giżycka Grupa Regatowa Bic 4.0
96 POL-382 Ida Wojtas K 2010 Giżycka Grupa Regatowa Bic 4.0
97 POL-165 Maja Cituk K 2007 Giżycka Grupa Regatowa Bic 6.8
98 POL-673 Julia Dawicka K 2006 Gdański Klub Żeglarski Bic 7.8
99 POL-318 Maria Gushchina K 2007 Gdański Klub Żeglarski Bic 6.8
100 POL-108 Karol Chudyba M 2003 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA Foil
101 POL-91 Michał Pińkowski M 1980 MOSiR Konin RCB
102 POL-301 Grzegorz Pińkowski M 1954 MOSiR Konin RCB
103 POL-711 Monika Franczak K 1972 UKS 18 RCB
104 POL-71 Tomasz Franczak M 1969 uks 18 RCB
105 POL-299 Dariusz Stanisławski M 1967 OXYO RCB
106 POL-102 Paweł Gardasiewicz M 1977 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA RCB
107 POL-178 Bartłomiej Zarzecki M 1978 Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu RCB
108 POL-107 Maciej Pietrzak M 2005 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA RCB