Leszka Pawlika pamięci Regaty 2021 – zgłoszeni zawodnicy

Lp. Numer Żagla Imię Nazwisko Płeć Rok ur. kategoria Klub
1 POL-136 Nina Bortnowska K 2009 Bic 6.8 Gdański Klub Żeglarski
2 POL-223 Olga Krasowska K 2008 Bic 5.8 Gdański Klub Żeglarski
3 POL-121 Wojciech Gałecki M 2010 Bic 4.0 Sopocki Klub Żeglarski
4 POL-GKŻ8 Zofia Cegielska K 2011 Bic 4.0 Gdański Klub Żeglarski
5 GKŻ-6 Barbara Zięba K 2010 Bic 4.0 Gdański Klub Żeglarski
6 POL-190 Jan Krawczyk M 2008 Bic 5.8 MKS "Dwójka" Warszawa
7 POL-567 Nikodem Taszkin M 2009 Bic 4.0 MKS "Dwójka" Warszawa
8 POL-132 Karol Nowacki M 2009 Bic 4.0 MKS "Dwójka" Warszawa
9 POL-977 Julia Przybył K 2010 Bic 5.8 UJKS " Szturwał" Kalisz
10 POL-611 Wojciech Jaśkiewicz M 2008 Bic 5.8 UJKS " Szturwał" Kalisz
11 POL-2125 Hanna Wojcieszak K 2009 Bic 5.8 UJKS " Szturwał" Kalisz
12 POL-2124 Aleksander Ciesielski M 2010 Bic 4.0 UJKS " Szturwał" Kalisz
13 POL-600 Ksawier Jesion M 2010 Bic 4.0 UJKS " Szturwał" Kalisz
14 POL-609 Nikodem Bajan M 2010 Bic 4.0 UJKS " Szturwał" Kalisz
15 POL-362 Piotr Kolański M 2009 Bic 4.0 MKS "Dwójka" Warszawa
16 POL-359 Amelia Marecka K 2010 Bic 4.0 MKS "Dwójka" Warszawa
17 POL-870 Mateusz Kizinkiewicz M 2007 Bic 6.8 MKS "Dwójka" Warszawa
18 POL-110 Nika Jakobschy-Kalata K 2008 Bic 6.8 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
19 POL-312 Wojciech Janiszewski M 2007 Bic 6.8 MKS "Dwójka" Warszawa
20 POL-171 Aleksander Drewniak M 2010 Bic 4.0 MKS "Dwójka" Warszawa
21 POL-237 Krzysztof Czuryło M 2010 Bic 4.0 Gdański Klub Żeglarski
22 POL-109 Jan Ożóg M 2010 Bic 5.8 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
23 POL-131 Tymon Wrzesinski M 2010 Bic 4.0 Sopocki Klub Żeglarski
24 POL-206 Piotr Pietrosiuk M 2009 Bic 4.0 Sopocki Klub Żeglarski
25 POL-283 Marcel Szwaj M 2010 Bic 4.0 Sopocki Klub Żeglarski
26 POL-353 Maciej Sudnik M 2006 Bic 7.8 Giżycka Grupa Regatowa
27 POL-351 Michał Sudnik M 2009 Bic 5.8 Giżycka Grupa Regatowa
28 POL-113 Joanna Scherer K 1976 RCB Polskie Stowarzyszenie Windsurfingu
29 POL-551 Natasza Rubanowicz K 2008 Bic 5.8 Sopocki Klub Żeglarski
30 POL-205 Kalina Szostek K 2010 Bic 6.8 Gdański Klub Żeglarski
31 POL-246 Michelle Urzykowski K 2010 Bic 4.0 Sopocki Klub Żeglarski
32 GKŻ-7 Urszula Chwiałkowski K 2009 Bic 4.0 Gdański Klub Żeglarski
33 POL-219 Joanna Dzioba K 2009 Bic 5.8 Sopocki Klub Żeglarski
34 POL-217 Martyna Figura K 2010 Bic 4.0 Sopocki Klub Żeglarski
35 POL-354 Tymoteusz Rowiński M 2006 Bic 7.8 UKS NORD Augustów
36 POL-09 Monika Kulikowska K 2004 RCB UKS NORD Augustów
37 POL-287 Weronika Haraburda K 2006 Bic 7.8 UKS NORD Augustów
38 POL-285 Maksymilian Haraburda M 2010 Bic 4.0 UKS NORD Augustów
39 POL-106 Aleksandra Campistro K 2008 Bic 6.8 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
40 POL-381 Jeremi Wojtas M 2007 Bic 6.8 Giżycka Grupa Regatowa
41 POL-382 Ida Wojtas K 2010 Bic 4.0 Giżycka Grupa Regatowa
42 POL-316 Hanna Cejko K 2007 Bic 7.8 Giżycka Grupa Regatowa
43 POL-209 Oliwia Maciejska K 2008 Bic 5.8 Giżycka grupa regatowa
44 POL-308 Filip Antoniewski M 2008 Bic 5.8 Gdański Klub Żeglarski
45 POL-290 Aleksander Łudziński M 2009 Bic 5.8 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
46 POL-158 Maja Kubaszewska K 2009 Bic 6.8 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
47 POL-178 Bartłomiej Zarzecki M 1978 RCB YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA
48 POL-114 Zofia Zarzecka K 2008 Bic 6.8 YACHT KLUB POLSKI WARSZAWA