Zofia Klepacka

urodzona w 1986 r.

Absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego

ul. Konwiktorska 5/7. Trenuje w Yacht Klubie Polski Warszawa od 1996 roku windsurfing,

trener Witold Nerling.

Wyniki 1997.

Mistrzostwa Polski Kobiet w Windsurfingu Lodowym              - 6 miejsce,

Mistrzostwa Polski w Kobiet klasie "RACEBOARD"  - 8 miejsce,

Akademickie Mistrzostwa Polski w kategorii dziewcząt              - 1miejsce,

Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży w klasie "ALOHA"         - 14 miejsce,

Mistrzostwa Świata w klasie "ALOHA"                                        - 26 miejsce,

Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie "FANBOARD" - 5 miejsce.

Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie "F42"                                     - 1 miejsce.

Wyniki 1998.     

Regaty Pucharu Włoch w klasie “ALOHA”- 1 miejsce dziewcząt,             - 6 w klasyfikacji generalnej

Mistrzostwa Świata w klasie “ALOHA” Francja                          - 23 miejsce

Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży w klasie “ALOHA”         - 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie “F-42”                     -3 miejsce

Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie "FANBOARD"                    - 3 miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie "FANBOARD" - 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Kobiet w Windsurfingu Lodowym              - 1 miejsce

Wyniki 1999.     

Mistrzostwa Polski Kobiet w Windsurfingu Lodowym              - 2 miejsce

Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży w klasie “ALOHA”          - 1 miejsce

Mistrzostwa Świata w klasie “ALOHA” Francja                          - 20 miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie "FANBOARD" - 3 miejsce.

Wyniki 2000.     

Mistrzostwa Polski Kobiet w Windsurfingu Lodowym              - 1 miejsce

1. Mistrzostwa Świata w klasie "ALOHA" Hiszpania                  - 1 miejsce

Ogólnopolska Spartakiada Młodzieży w klasie "ALOHA"         - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie "Fanboard"                          - 4 miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie "Fanboard"                        - 1 miejsce

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie "MISTRAL" - 2 miejsce

Wyniki 2001.

Mistrzostwa Polski Kobiet w Windsurfingu Lodowym              - 1 miejsce

2. Młodzieżowe Mistrzostwa Świata ISAF w klasie "Mistral"    - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski w klasie "Aloha FWC"                                   - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie "Mistral"                           - 1 miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie "Mistral"                   - 3 miejsce

Mistrzostwa Europy Juniorek w klasie "Mistral"                         - 5 miejsce

Mistrzostwa Świata Kobiet w klasie "Raceboard"                       - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorek w klasach "Fanboard" i "FWC"   - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie "Raceboard"                        - 2 miejsce

Mistrzostwa Świata Juniorek w klasie "Mistral"                          - 10 miejsce

W plebiscycie Życia Warszawy Juniorka 2001 r.                     - 1 miejsce

2002

Mistrzostwa Świata Kobiet w Windsurfingu Lodowym Włochy              - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Kobiet w Windsurfingu Lodowym Augustów          - 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorek w Windsurfingu Lodowym Augustów       - 1 miejsce

Mistrzostwa Świata Juniorek w klasie Mistral                                              -  1 miejsce

Mistrzostwa Świata ISAF Kanada w klasie Mistral                                     - 1 miejsce

Młodzieżowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski Siemianówka          - 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                                  - 3 miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                          - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie Mistral                                               - 1 miejsce.

W plebiscycie Życia Warszawy Juniorka 2002 r.                     - 1 miejsce

 

2003

Nagrodzona przez Pana Prezydenta RP, Aleksandra Kwaśniewskiego,

doroczną nagrodą "Nadziei Olimpijskiej" im. Eugeniusza Pietrasika.

Mistrzostwa Świata Kobiet w Windsurfingu Lodowym Estonia               - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Kobiet w Windsurfingu Lodowym Giżycko               - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorek w Windsurfingu Lodowym Giżycko            - 1 miejsce

Mistrzostwa Europy Juniorek Puck w klasie Mistral                   - 1 miejsce

Mistrzostwa Świata ISAF Madera w klasie Mistral                                     - 1 miejsce

Młodzieżowe Długodystansowe Mistrzostwa Polski Wilkasy  - 1 miejsce

Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                                  - 2 miejsce

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                          - 2 miejsce

Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie Mistral                                               - 1 miejsce.

Mistrzostwa Świata Kobiet w klasie Mistral                                 - 10 miejsce

2004

Nagrodzona przez Pana Prezydenta RP, Aleksandra Kwaśniewskiego,

doroczną nagrodą "Nadziei Olimpijskiej" im. Eugeniusza Pietrasika.

Wybrana Żeglarką Roku 2003.

Wybrana Juniorką Roku 2003 Warszawy.

Puchar Świata Ateny                                                            - 3m

Cesme – Turcja Mistrzostwa Świata wygrała Eliminacje Olimpijskie

Mistrzostwa Świata ISAF Gdynia                                                                   - 1m

2005

Mistrzostwa Świata Juniorek w klasie Mistral Sopot 1m

Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral 1m

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral 1m

Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie FWC 1m

Mistrzostwa Świata Kobiet w klasie RCB 5m

Mistrzostwa Świata Juniorek w klasie RCB 1m

Mistrzostwa Świata Kobiet w klasie FWC Australia 5m

Zofia          Klepacka – Juniorka 2005 roku

2006

Puchar Księżniczki Zofii RSX Majorka 6m

Mistrzostwa Europy Kobiet w klasie RS:X Turcja 8m

Mistrzostwa Polski w klasie RS:X - 1m

Mistrzostwa Świata Kobiet w klasie RS:X – 4m

2007

Mistrzostwa Ameryki Północnej 1m

Rolex Miami OCR 4m

Mistrzostwa Europy Kobiet w klasie RS:X Cypr 4m

Mistrzostwa Świata RS:X Portugalia 1m

Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski RS:X Warszawa 2m

Mistrzostwa Polski Kobiet Gdynia 1m

2008

Puchar Księżniczki Zofii RS:X Hiszpania 3m

Puchar Świata Hyeres RS:X Francja 1m

Mistrzostwa Europy RS:X Brest Francja 4m

Puchar PZŻ Puck RS:X 1m

Igrzyska Olimpijskie Pekin RS:X 7m

2009

Rolex Miami OCR - Women's RS:X 2m

Urodził się Marian.

2010

Puchar Świata Hyeres RS:X Francja 2m

Puchar PZŻ Puck RS:X 1m

SPA regaty Holandia 2m

Mistrzostwa Europy Sopot 3m

Dobrzyń CUP 1m

Mistrzostwa Świata Kerteminde 5m

2011

Puchar PZŻ Puck - 1 miejsce

Puchar Świata Weymouth -1 miejsce

Mistrzostwa Polski Górki Zachodnie 1m

Mistrzostwa Europy Burgas Bułgaria 1m

Mistrzostwa Świata Perth Australia 2m

Nominacja na Igrzyska Olimpijskie.

 

 

 

 

                Aktualizowany w dniu poniedziałek, 19 grudnia 2011