Wyniki Regat 2005 r.

Mistrzostwa Warszawy w Windsurfingu Lodowym

Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym

Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym

Regaty Otwarcia Sezonu 08.05

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego Puck 27-29maja.

Eliminacja Mistrzostw Warszawy 11-12.06

Puchar Prezydenta Sopotu 17-19.06

PP Sopotu 17-19.06 MISTRAL

Puchar Polski Centralnej 25-26.07

Puchar Hestii 15-17.07

Mistrzostwa Świata 02-13.08 Sopot

Mistrzostwa UKS 15-17.08

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski OD 8-11.09. Sopot

Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski 17.09

Leszka Pawlika pamięci Regaty 30-02.10. Zegrze  

Wyniki Regat 2006 r.

PUCHAR WARSZAWY W ŻEGLARSTWIE LODOWYM 14-15.01

Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym 2006

Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym 2006

Puchar Księżniczki Zofii, Majorka 2006

Puchar Świata Hyeres

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego Puck 04-07.maja

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego Puck 26-28 maja

Puchar Prezydenta Sopotu 31-04 czerwca 2006

Mistrzostwa Europy Turcja 2006

Eliminacja Mistrzostw Warszawy 17.06.2006 Zegrze

Puchar Świata Kilonia 2006 czerwiec

Gdynia Sailing Days - klasa Neil Pryde RSX Gdynia 1-5.VIII

Mężczyźni, Kobiety.

Mistrzostwa Świata 01-05.08.2006 Sycylia

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 2006

Wyniki Mistrzostw Polski Juniorów w klasie FWC 23-27.08

Mistrzostwa Polski w klasie Mistral 31-03.09.2006 Puck.

Mistrzostwa Polski w klasie RS:X 06-11.09.2006 Sopot.

Mistrzostwa Mazowsza w Windsurfingu 2006

Mistrzostwa Świata RS:X Garda

Leszka Pawlika pamięci Regaty 01.10

Mistrzostwa Bazy Mrągowo 14-15.10.2006

Wyniki Regat 2007 r.

Mistrzostwa USA

Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Estonia

Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym

Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego Puck 9-13.maja

Eliminacja do OOM Szczecin 16-20.maja

Puchar Prezydenta Sopotu 21-24. czerwiec.

Mistrzostwa Świata RS:X 2007 Portugalia.

Puchar Hestii Sopot 19-22.07.07

Mistrzostwa Świata RS:X Sopot 2007-08-04

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży 15-19.08.07 Lubczyna

Mistrzostwa Świata Techno 293, dziewczęta, Formentera

Młodzieżowe Długodystansowe MP Wiła mężczyźni, Zegrze kobiety.

Gdynia MP RS:X 23.09.07

Leszka Pawlika pamięci Regaty

Mistrzostwa Polski Juniorów RS:X 30.09. Zegrze

          Wyniki Regat 2008 r.

Puchar III Króli w Windsurfingu Lodowym 05-06.01.2008 r. Nieporęt

Puchar Prezesa WOZŻ 12-13.01.2008 r. Nieporęt

Puchar Burmistrza Giżycka 19-20.01.2008 r. Giżycko

MŚ Auckland – NZL 10-19.01.2008 r. RS:X

Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym

Mistrzostwa Mazowsza w Windsurfingu Lodowym

Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym

Puchar Księżniczki Zofii - Majorka

40ème SEMAINE OLYMPIQUE FRANCAISE, HYERES

Mistrzostwa Europy Brest 2008 RS:X

Puchar PZŻ MAJ 08 RS:X, BIC

Puchar PZŻ MAJ 08 RS:X, OLIM.

Eliminacja MWJ Wisła, 08.06.08.

Kilonia

Puchar Hestii 20.08.09

Mistrzostwa Europy Juniorów RS:X  08

Mistrzostwa Świata RCB, Hybryda Sopot08

Mistrzostwa Polski Juniorów FWC 08

OOM 2008 Dobrzyń

Mistrzostwa Polski RS:X Kamień Pomorski

Długodystansowe Młodzieżowe MP RS:X Nieporęt

Mistrzostwa Polski Juniorów RS:X Tałty

Wyniki Regat 2009 r.

Puchar Burmistrza Giżycka 25.01.09

Mistrzostwa Mazowsza 01.02.09 Giżycko.

Mistrzostwa Polski 08.02.09 Gizycko

29th Ice and Snow Sailing World Championship!

Rolex Cup 2009
Mistrzostwa Hiszpanii RS:X panowie

Puchar Księżniczki Zofii - Majorka

Eliminacja OOM Znamirowice

Puchar PZŻ RS:X Olimp

Puchar PZŻ RS:X Juniorzy

Kieler Woche  20 to 28 June 2009

Puchar Prezydenta Sopotu 30.06.2009

Eliminacja OOM N. Pasłęka 05.07.2009

Mistrzostwa Świata Juniorów RS:X Turcja 2009

Długodystansowe Młodzieżowe MP RS:X 2009

OOM Znamirowice

Mistrzostwa Świata RS:X 2009

Mistrzostwa Polski Juniorów RS:X 2009

Mistrzostwa Polski RS:X Łeba 2009

Leszka Pawlika pamięci Regaty 2009

Wyniki Regat 2010 r.

Puchar WOZŻ w Żeglarstwie Lodowym  09-10.01.2010 r .Nieporęt.

Puchar Warszawy w Żeglarstwie Lodowym 16-17.01.2010 r. Nieporęt.

Mistrzostwa Mazowsza 30-31.01.2010 r. Nieporęt.

Puchar Dobrzynia, MISTRZOSTWA PSW w WINDSURFINGU ŚNIEŻNYM 20-21.02.2010 r.

MISTRZOSTWA POLSKI w WINDSURFINGU LODOWYM 26-28.02.2010 r. Zalew Wiślany-Tolkmicko

PUCHAR BURMISTRZA GIZYCKA w WINDSURFINGU LODOWYM 13-24.03.2010 r. Niegocin.

MISTRZOSTWA ŚWIATA WISSA 2010 Kanada

Puchar Świata Hyeres

Eliminacja OOM Sława

Puchar PZŻ w klasach olimpijskich, kobiety&juniorzy, mężczyźni.

MEDEMBLIK, THE NETHERLANDS mężczyźni, kobiety.

Puchar PZŻ w klasach nie olimpijskich RS:X M, RS:X K, BIC.

Puchar Gdańska RS:X

Kilonia

Mistrzostwa Europy, Juniorek, Juniorów, Juniorów u-17.

Mistrzostwa Europy, Kobiet, Mężczyzn.

Młodzieżowe Mistrzostwa Świata ISAF Istambuł

Dobrzyń CUP, Mistrzostwa Polski RCB, Eliminacja OOM, RS:X.

Maraton Połajewo

Skrwilno

OOM Sława

Mistrzostwa Polski Juniorów FWC Solar

Mistrzostwa Świata RS:X Kerteminde

Mistrzostwa Polski Juniorów RS:X Dobrzyń

Długodystansowe Młodzieżowe MP mężczyźni

Długodystansowe Młodzieżowe MP kobiety

Mistrzostwa Polski RS:X mężczyzn, kobiet.

Leszka Pawlika pamięci Regaty

Mistrzostwa Świata RS:XJ Cypr

Wyniki regat 2011

El. Mistrz. Maz. Lód.

Mistrz. Maz. Lód.

Mistrzostwa Polski Lód.

Puchar Dyrektora MBSW

Konsultacja YKP Warszawa

Regaty Zakończenia Sezonu Augustów

Puchar Księżniczki Zofii - Majorka

Puchar Świata Hyeres

I Eliminacja do OOM

Puchar Świata Weymouth

Puchar PZŻ RS:X M, RS:X K

RS:X J, RS:X K, TECHNO

Puchar Świata Kilonia

Puchar Prezydenta Sopotu RS:X, RS:XJ, TECHNO dz., TECHNO ch.

RS:X, RS:XK, TECHNO M, TECHNO K

Urszulewo

Dobrzyń

Połajewo MP RCB, TECHNO Chłopcy

Chorwacja FWC

OOM TECHNO Chłopcy

Weymouth and Portland

Uniwersjada Chiny

Mistrzostwa Piolski Juniorów FWC

Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorek, RS:X

Mistrzostwa Europy Mężczyzn, Kobiet, Juniorów, Juniorek. RS:X.

Mistrzostwa Polski Mężczyzn, Kobiet, RS:X

Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Wyniki Pucharu Świata RS:X kobiet, mężczyzn

Leszka Pawlika pamięci Regaty

Mistrzostwa Bazy Mrągowo

Mistrzostwa Świata RS:XJ, kobiety, mężczyźni.

Wyniki regat 2012

Mistrzostwa Polski Lód-Zegrze

Mistrzostwa Europy RS:X Kobiet, Mężczyzn.

Mistrzostwa Świata RS:X Kobiet, Mężczyzn.

Puchar GKŻ Górki Zach. El. OOM Kobiety.

Igrzyska Olimpijskie RS:X kobiet

Mistrzostwa Polski FWC Juniorów

Mistrzostwa Polski FWC Juniorek

Mistrzostwa Polski Juniorów RS:X

Puchar Polski FWC Zegrze

Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski RS:X: Kobiet, Mężczyzn.

Mistrzostwa BAZY

Wyniki regat 2013

Mistrzostwa Polski w Winsurfingu Śnieżno-Lodowym

Mistrzostwa Świata RS:X – Brazylia: Mężczyźni, Kobiety

Hyeres 2013 Kobiety

Puchar PZŻ Puck, TECHNO

Kiekrz

Kalisz RCB, BIC, UKS,

Medenblik 2013

Puchar Prezydenta Sopotu TECHNO,

Puchar GKŻ TECHNO Dz, TECHNO Ch, UKS.

Mistrzostwa Świata BIC Sopot

Mistrzostwa Polski Młodzików

OOM TECHNO Dziewczęta

Puchar AZS

Mistrzostwa Polski Juniorów RS:X Kobiet, Mężczyzn.

Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet

Mistrzostwa Polski RS:X Kobiet, Mężczyzn.

Leszka Pawlika pamięci Regaty

Wyniki regat 2014

Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Śnieżno-Lodowym

Mistrzostwa Warszawy Juniorów Młodszych

Andalusian Olimpic Week „Bay of Cadiz

Puchar Świata Hyeres

Puchar PZŻ olimpijskie RS:X Kobiet, Mężczyzn

Puchar PZŻ nie olimpijskie RSX, BIC,

Puchar Prezydenta Kalisza RCB, RS:X, BIC6,8, UKS.

Mistrzostwa Polski FWC, Slalom

Mistrzostwa Polski FVC Juniorki

Mistrzostwa Polski RS:X Juniorki

Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski Klas Olimpijskich

Wyniki regat 2015

Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym

Mistrzostwa Warszawy w Windsurfingu Lodowym

Puchar Prezydenta Kalisza

Puchar Pucka Techno, RS:X

Mistrzostwa Świata RCB

Puchar Gdańska UKS, BIC 4,0m , BIC 7,8m, BIC 6,8m,

Mistrzostwa Europy BIC Łotwa

Mistrzostwa Polski Młodzików BIC 6,8, Chłopcy, Dziewczęta, UKS

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży BIC 7,8m, Chłopcy, Dziewczęta.

Puchar SKZ Ergo Hestia

Mistrzostwa Polski Juniorów FWC

 

Wyniki regat 2016

Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym

Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym

Puchar PZŻ Krynica

Mistrzostwa Europy RS:X Helsinki

Puchar PZŻ Krynica Morska

Puchar Kalisza; UKS,BIC,RS:X

Puchar Gdańska: BIC, UKS i RS:X
Mistrzostwa Europy BIC: Srebrna Ch,, Dziewczeta

Mistrzostwa Polski Młodzików

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży: Dziewczęta. Chłopcy.

Maraton Giżycko

Mistrzostwa PSW

Mistrzostwa Polski Juniorów FWC
Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Polski Seniorów RSX Mężczyźni, Kobiety

Mistrzostwa Polski RSX Juniorek

Puchar Lotosu BIC 4,0, BIC 5,8, BIC 7,8i6,8

Leszka Pawlika pamięci Regaty

Mistrzostwa BAZY Mrągowo

 

Wyniki regat 2017

Eliminacja MWJ

Puchar Giżycka

Mistrzostwa Polski

Krynica Puchar PZZ cz1

Kalisz Puchar Prezydenta

Gdańsk Puchar Prezydenta

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży: kobiety, mężczyźni.

Mistrzostwa Polski Młodzików: kobiety, mężczyźni.

Puchar ASZ; 4,0m, 5,8m.

Mistrzostwa Polski Juniorów FWC

Mistrzostwa Młodzików PSW

Mistrzostwa Polski RS:X

Mistrzostwa Polski RS:X Juniorów

Puchar Gdańska

Leszka Pawlika pamięci Regaty

Mistrzostwa BAZY Mrągowo

 

Wyniki regat 2018

Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Śnieżno-Lodowym

Puchar Giżycka

Puchar Spójni Deska, Laser, OPP.

Puchar PZŻ cz. 1.

Puchar PZŻ cz. 2.       

Eliminacja do OOM Goczałkowice

Puchar Kalisza: BIC 7,8K, BIC 7,9M, BIC 4,0, RSX.

Puchar Spójni OPP, L 4,7, BIC.

Puchar Warszawy OPP

Puchar Gdańska

Mistrzostwa Świata Lepaja TECHNO

Kobiety, Dziewczęta, Mężczyźni, Chłopcy.                        

Ogólnopolska \Olimpiada Młodzieży

Kobiety, Mężczyźni.

Długodystansowe Mistrzostwa Polski Juniorów

Leszka Pawlika pamięci Regaty

Puchar Spójni OPP

Mistrzostwa Polski FWC juniorki

Puchar BUR

Mistrzostwa Kobiet RS:X

Puchar Gdańska wrzesień BIC

Mistrzostwa BAZY

Deska, OPP.