SEKCJA WINDSURFING YKP WARSZAWA 

TRENER WITOLD NERLING OD 1984 roku

1986

Aneta         Nerling OSM SULEJÓW       DIV I         4m

Irena          Skórzewska OSM SULEJÓW  DIV I 6m

1987

Maciej        Zawidzki IMSZ PORAJ Deska Młodzik 1m

Marcin        Bramson IMSZ PORAJ Deska Młodzik 3m

Paweł         Gibuła IMSZ PORAJ Deska Młodzik 4m

Aneta         Nerling OSM ŻYWIEC DIV II 2     m

Paweł         Komaszewski OSM ŻYWIEC DIV II 8m

1988

Grzegorz Staszewski IMSZ OTMUCHÓW     Deska Młodzik 5m

Aneta         Nerling OSM WAŁCZ DIV II 4m

Jarosław Pawlik OSM WAŁCZ DIV II 8 m

Paweł         Komaszewski MPJ PUCK DIV II 2 m

1989

Grzegorz   Staszewski IMSZ SZCZECIN Deska Młodzik 3 m

Paweł         Komaszewski MPJ PUCK DIV II 1 m

Jarosław    Pawlik OSM PUCK DIV II 2m

Aneta         Nerling OSM PUCK DIV II 2 m

Paweł         Komaszewski MŚJ BREST DIV II  8m

Aneta         Nerling MŚJ BREST DIV II 14m

Joanna       Wojniak OSM PUCK DIV II 3m

1990

Jarosław Pawlik  MPJ SZCZECIN DIV II 4m

Joanna       Wojniak MPJ SZCZECIN DIV II 3m

Aneta         Nerling OSM SZCZECIN DIV II 1m

Grzegorz   Staszewski OSM SZCZECIN DIV II 4m

Krzysztof   Dwojewski OSM SZCZECIN DIV II 6m

Maciej        Sinczak MP Młodzików ZEGRZE Deska Młodzik 1m

Marcin        Łukaszewicz MP Młodzików ZEGRZE Deska Młodzik 2m

Joanna       Scherer MP Młodzików ZEGRZE Deska Młodzik 3m

Joanna       Scherer MP Młodzików ZEGRZE Deska Dziewcząt         1m

Ola             Staszko MP Młodzików ZEGRZE Deska Dziewcząt 3m

Grzegorz   Staszewski MŚ Młodzików W.BRYTANIA RCB 6m 3m

1991

Dorota       Staszewska MP Młodzików PUCK  RCB 6m 1m

Joanna       Scherer MP Młodzików PUCK RCB 6m 4m

Maciej        Sinczak MP Młodzików PUCK  RCB 6m 1m

Paweł         Gardasiewicz MP Młodzików PUCK RCB 6m 2m

Marcin        Łukaszewicz MP Młodzików PUCK RCB 6m 5m

Aneta         Nerling       MP Juniorek PUCK RCB1m

Aneta         Nerling       MP Kobiet PUCK RCB 1m

Aneta         Nerling       ME Kobiet PUCK RCB 9m

Aneta         Nerling       Juniorek KADYKS RCB 4m

Grzegorz   Staszewski MP PUCK RCB 1m

Grzegorz   Staszewski ME  PUCK RCB 5m

Dorota       Staszewska MŚ  KADYKS ALOHA 2m

Paweł         Gardasiewicz MŚ KADYKS ALOHA 7m

Krzysztof   Dwojewski MŚ Juniorów KADYKS RCB         28m

1992

Aneta         Nerling       MP Kobiet PUCK RCB 1     m

Maciej        Sinczak      MP PUCK RCB 3m

Paweł         Gardasiewicz MP Młodzików PUCK RCB 6m 1m

Joanna       Scherer     MP Juniorek PUCK RCB 3m

Marta          Sochan      MP Juniorek PUCK RCB 4m

Marcin        Łukaszewicz MP Juniorów PUCK RCB 3m

Marcin        Stępczyński RZYM ALOHA 6m

Paweł         Gardasiewicz MŚ Juniorów RZYM RCB 14m

Grzegorz   Staszewski MP   PUCK RCB 1m

Dorota       Staszewska MP  PUCK ALOHA 1 m

Dorota       Staszewska MŚ  RZYM ALOHA 1m

1993

Paweł         Gardasiewicz MŚ CHARZYKOWY NA LODZIE 1m

Norbert      Rymuszka MŚ CHARZYKOWY NA LODZIE 4m

Aneta         Nerling       MŚ CHARZYKOWY NA LODZIE 7m

Aneta         Nerling       MŚ Kobiet CHARZYKOWY NA LODZIE 1m

Aneta         Nerling       MP MRĄGOWO NA LODZIE 7m

Aneta         Nerling       MP Kobiet MRĄGOWO NA LODZIE 2m

Joanna       Scherer     MP Kobiet MRĄGOWO NA LODZIE 3m

Paweł         Gardasiewicz MP MRĄGOWO NA LODZIE 6m

Aneta         Nerling       ME BALATON F42 1m

Aneta         Nerling       MŚ USA – OREGON RCB 3m

Aneta         Nerling       MP Kobiet WŁADYSŁAWOWO Mistral 1m

Paweł         Gardasiewicz ME BALATON F42 2m

Paweł         Gardasiewicz MŚ OREGON F42 6m

Paweł         Gardasiewicz MMŚ ISAF GARDA         Mistral       6 m

Paweł         Gardasiewicz MŚ Juniorów PUCK  Mistral      3m

Paweł         Gardasiewicz MP WŁADYSŁAWOWO Mistral 2m

Paweł         Gardasiewicz MP Juniorów WŁADYSŁAWOWO Mistral 1 m

Marcin        Stępczyński   MP Juniorów WŁADYSŁAWOWO Mistral 2m

         1994

Paweł         Gardasiewicz ME  AUGUSTÓW NA LODZIE 1m

Marcin        Stępczyński   ME  AUGUSTÓW NA LODZIE 6 m

Aneta         Nerling       ME AUGUSTÓW NA LODZIE 7m

Aneta         Nerling       ME Kobiet AUGUSTÓW      NA LODZIE 1m

Aneta         Nerling       MP MIKOŁAJKI NA LODZIE 2m

Aneta         Nerling       MP Kobiet MIKOŁAJKI NA LODZIE 1m

Paweł         Gardasiewicz MP MIKOŁAJKI NA LODZIE  3m

Marcin        Stępczyński   MP MIKOŁAJKI NA LODZIE    4m

Paweł         Gardasiewicz ME Juniorów KRETA  Mistral 2m

Paweł         Gardasiewicz MŚ ISAF MARATON Mistral    3m

Paweł         Gardasiewicz MŚ Juniorów BREST Mistral 3m

Paweł         Gardasiewicz MP PUCK      Mistral 3m

Paweł         Gardasiewicz MP Juniorów PUCK         Mistral       2m

Aneta         Nerling       MP Kobiet PUCK Mistral      1m

Anna          Skwirut       MP PUCK ALOHA 2m

         1995

Aneta         Nerling        ME   UKRAINA           NA LODZIE                           2       m

Aneta         Nerling        ME Kobiet UKRAINA NA LODZIE                           1       m

Marcin        Stępczyński        ME    UKRAINA  NA LODZIE                           3       m

Jan             Majdecki    ME    UKRAINA           NA LODZIE                           6       m

Kamila       Sokołowska        ME Kobiet UKRAINA           NA LODZIE        3       m

Kamila       Sokołowska        ME    UKRAINA  NA LODZIE                           14     m

Marta          Kolanko               ME    UKRAINA  NA LODZIE                           16     m

Marta          Kolanko               ME Kobiet UKRAINA           NA LODZIE        4       m

Paweł         Gardasiewicz      AMŚ           IZRAEL              Mistral                 2       m

Aneta         Nerling                MP             PUCK                  F42            1       m

Marcin        Stępczyński        MP             PUCK                  F42            6       m

Aneta         Nerling                             PUCK                  RCB           1       m

Marcin        Stępczyński                     PUCK                  RCB           5       m

Kamila       Sokołowska        MP             DOBRZYŃ          ALOHA               2       m

Marta          Kolanko               MP             DOBRZYŃ          ALOHA               4       m

Paweł         Gardasiewicz                  BERMUDY         Mistral                 2       m

Paweł         Gardasiewicz      AMP                    GIŻYCKO RCB                    1       m

Marcin        Stępczyński        AMP                    GIŻYCKO RCB                    3       m

Kamila       Sokołowska                    BALATON ALOHA               4       m

Marta          Kolanko                           BALATON ALOHA               7       m

Paweł         Gardasiewicz      MP             SOPOT     Mistral                 1       m

Paweł         Gardasiewicz      MP Juniorów       SOPOT Mistral            1       m

Marcin        Stępczyński        MP Juniorów       SOPOT Mistral            4       m

Aneta         Nerling                MP                       SOPOT Mistral            7       m

         1996

Paweł         Gardasiewicz                  IZRAEL              RCB                    1       m

Aneta         Nerling                MP             NIEPORĘT        NA LODZIE        1       m

Marcin        Stępczyński        MP             NIEPORĘT        NA LODZIE        2       m

Kamila       Sokołowska        MP             NIEPORĘT        NA LODZIE        2       m

Marta          Kolanko               MP             NIEPORET        NA LODZIE        3       m

Kamila       Sokołowska        MP Juniorek       NIEPORĘT        RCB                    1       m

Kamila       Sokołowska        MP Juniorek       PUCK        Mistral                 1       m

Kamila       Sokołowska        MP Kobiet DZIUBIELE                 F42                     1       m

Kamila       Sokołowska        MP Juniorek       DZIUBIELE        F42                     1       m

         1997

Łukasz       Ceran                  MP             GIŻYCKO           NA LODZIE        6       m

Łukasz       Ceran                  MP Juniorów       GIŻYCKO NA LODZIE        4       m

Kamila       Sokołowska        MP             GIŻYCKO           NA LODZIE        1       m

Monika       Maliszewska       MP             GIŻYCKO           NA LODZIE        4       m

Zofia          Klepacka             MP             GIZYCKO           NA LODZIE        6       m

Mariusz      Pędziński   MP Młodzików    GIŻYCKO           NA LODZIE        3       m

Mateusz     Postolski   MP Młodzików    GIŻYCKO           NA LODZIE        6       m

Łukasz       Ceran                  MP             MIKOŁAJKI        RCB                    2       m

Paweł         Gardasiewicz      MP             ŁEBA                  Funboard            3       m

Paweł         Gardasiewicz      AMP                    GIŻYCKO           RCB                    5       m

Paweł         Gardasiewicz      MMP          PUCK                  Mistral                 6       m

Łukasz       Ceran                  AMP                    GIŻYCKO           RCB                    7       m

Łukasz       Ceran                  MMP          PŁOCK               Mistral                 6       m

Łukasz       Ceran                  MP             PUCK                  Funboard            6       m

         1998

Paweł         Gardasiewicz      ME    GRECJA                      Mistral                 6       m

Paweł         Gardasiewicz      AMP GIŻYCKO                    RCB                    1       m

Zofia          Klepacka             Puchar Włoch                       ALOHA               5/1    m

Zofia          Klepacka             MŚ FRANCJA                       ALOHA               23     m

Zofia          Klepacka             MP PUCK                              ALOHA               2       m

Zofia          Klepacka             MP Kobiet GIŻYCKO           F42                     3       m

Zofia          Klepacka             MP Juniorek GIŻYCKO        F42                     2       m

Zofia          Klepacka             MP Juniorek       PUCK        Funboard            2       m

Zofia          Klepacka             MP Kobiet PUCK                  Funboard            3       m

Mariusz      Pędziński            MP GIŻYCKO                       F42                     2       m

Zofia          Klepacka             MP Kobiet WARSZAWA     NA LODZIE        1       m

Katarzyna  Nabiałek              MP Kobiet WARSZAWA     NA LODZIE        2       m

Paulina       Krajewska           MP Kobiet WARSZAWA     NA LODZIE        3       m

Michał        Majewski             MP Młodzików WARSZAWA        NA LODZIE        3       m

         1999

Zofia          Klepacka             MP Kobiet OSIEK                NA LODZIE        2       m

Zofia          Klepacka             MP PUCK                              ALOHA               1       m

Zofia          Klepacka             MP Juniorek PUCK               Funboard            3       m

Katarzyna  Nabiałek              MP Kobiet OSIEK                NA LODZIE        4       m

Katarzyna  Nabiałek              MP Juniorek PUCK               Funboard            4       m

         2000

Zofia          Klepacka             MP Kobiet WĘŻEWO          NA LODZIE        1       m

Katarzyna  Nabiałek              MP Kobiet WĘŻEWO          NA LODZIE        4       m

Michał        Majewski             MP Młodzików WĘŻEWO    NA LODZIE        1       m

Jakub         Kukurba              MP Juniorów       WĘŻEWO NA LODZIE        4       m

Paulina       Żółtowska           MP Kobiet WĘŻEWO          NA LODZIE        5       m

Zofia          Klepacka             MŚ HISZPANIA                    ALOHA               1       m

Zofia          Klepacka             OOM RYBNIK                      ALOHA               1       m

Zofia          Klepacka             MP Juniorek PUCK               Funboard            2       m

Zofia          Klepacka             DMMP DOBRZYŃ                Mistral                 2       m

Katarzyna  Nabiałek              OOM RYBNIK                      ALOHA               3       m

         2001

Zofia          Klepacka             MP Kobiet GIŻYCKO NA LODZIE                 1       m

Zofia          Klepacka             MP             GIŻYCKO NA LODZIE                 4       m

Katarzyna  Nabiałek              MP Kobiet GIŻYCKO NA LODZIE                 3       m

Jakub         Kukurba              MP Juniorek GIŻYCKO        NA LODZIE        4       m

Łukasz       Sadowiński         MP Juniorów GIŻYCKO       NA LODZIE        5       m

Przemek    Jacniacki             MP Juniorów       GIŻYCKO NA LODZIE        7       m

Zofia          Klepacka             MŚ ISAF FRANCJA   Mistral                           1       m

Zofia          Klepacka             MP HEL                        ALOHA FWC               1       m

Michał        Majewski             MP             HEL           ALOHA FWC               2       m

Zofia          Klepacka             MP Juniorek PUCK               Mistral                 1       m

Zofia          Klepacka             MMP             PUCK               Mistral                 3       m

Michał        Majewski             MP Juniorów PUCK              Mistral                 3       m

Michał        Majewski             MMP             PUC                 Mistral                 7       m

Zofia          Klepacka             ME Juniorek MARSYLIA      Mistral                 5       m

Zofia          Klepacka             MŚ Kobiet           RZYM                  RCB                    1       m

Michał        Majewski                         RZYM                  ALOCHA FWC  1       m

Zofia          Klepacka             MP Juniorek HEL                  Funboard            1       m

Zofia          Klepacka             MP NIEPORĘT                     RCB                    2       m

Michał        Majewski             MP NIEPORĘT                     RCB                    4       m

Zofia          Klepacka             MŚ Juniorek Tajlandia          Mistral                 10     m

2002

Zofia          Klepacka – Juniorka 2002 roku

Michał        Majewski Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Włochy                          6 m

Łukasz       Sadowiński Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Włochy                      7 m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata Kobiet w Windsurfingu Lodowym Włochy             1m

Aleksander Pasieczny Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Włochy                      20 m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Augustów                      3 m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów Augustów          2m

Łukasz       Sadowiński Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów Augustów          4m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski Kobiet w Windsurfingu Lodowym Augustów                    2m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski Juniorek w Windsurfingu Lodowym Augustów          1m

 Filip Gawroński Mistrzostwa UKS w Windsurfingu Kalisz                                               5m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata Juniorek w klasie Mistral                                          1m

Filip            Gawroński Mistrzostwa Świata MINI MINI w klasie Mistral                                     3m

Filip            Gawroński Mistrzostwa Polski Formuła Windsurfing do lat 16, 6,5m                    1m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski Formuła Windsurfing do lat 16, 8,5m                      2m

Aleksander Pasieczny Mistrzostwa Polski Formuła Windsurfing do lat 16, 8,5m                   3m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata ISAF Kanada w klasie Mistral                                 1 m

Zofia          Klepacka Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski                              2m

Michał        Majewski Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski                              7m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                                              3m

Zofia          Klepacka Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                       1m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie Mistral                                           1m.

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie Mistral                                          7m.

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Europy Kobiet Austria w klasie Mistral                               9m

Łukasz       Sadowiński Mistrzostwa Europy Austria w klasie Prodighy                                    4m

2003

Zofia          Klepacka – Nagroda Prezydenta RP. „Nadziei Olimpijskich”.

Zofia          Klepacka – Juniorka 2003 roku

Zofia          Klepacka – Żeglarka roku 2002, WOZŻ

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym  Giżycko                                   2m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów Giżycko                             1m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet                                      1m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorek                                  1m

Aleksander Pasieczny Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów Młodszych                    2m

Filip            Gawroński Mistrzostwa UKS w Windsurfingu Lodowym                                                  1m

Michał        Majewski Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Estonia                                    3m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Kobiet Estonia                       1m

Aleksander Pasieczny Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Estonia                                13m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata ISAF Madera w klasie Mistral                                            1 m

Zofia          Klepacka Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski                                        1m

Michał        Majewski Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski                                        6m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                                                        2m

Zofia          Klepacka Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                                 2m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie Mistral                                                     1m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie Mistral                                                    3m

Aleksander Pasieczny OOM Puck                                                                                                       10m

Filip            Gawroński OOM Puck                                                                                                        15m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata Kobiet Hiszpania w klasie Mistral                                      10m

2004

Zofia          Klepacka – Nagroda Prezydenta RP. „Nadziei Olimpijskich”.

Zofia          Klepacka – Żeglarka 2003 roku, PZŻ.

Zofia          Klepacka – Nominacja do Kadry Olimpijskie.

Zofia          Klepacka – Juniorka 2003 roku

Zofia          Klepacka Puchar Świata Mistral Ateny                                                                              3m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym  Giżycko                                   1m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów Giżycko                    1m

Aleksandra Wincewicz Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet                                  2m

Aleksandra Wincewicz Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorek                               2m

Aleksander Pasieczny Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Giżycko                                3m

Aleksander Pasieczny Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów                               3m

Otto            Kus Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów Młodszych                        3m

Olga          Kulikowa Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet                                      4m

Olga          Kulikowa Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorek                                   4m

Filip            Gawroński Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów Młodszych                    4m

Szymon     Patalas Mistrzostwa UKS w Windsurfingu Lodowym                                                       1m

Jakub         Chmielewski Mistrzostwa UKS w Windsurfingu Lodowym                                              2m

Michał        Klepacki Mistrzostwa UKS w Windsurfingu Lodowym                                                     3m

Kamila       Smektała Mistrzostwa UKS w Windsurfingu Lodowym                                                    4m

Zofia Klepacka w Cesme – Turcja Mistrzostwa Świata wygrała Eliminacje Olimpijskie

Zofia Klepacka w Gdyni – Mistrzostwa Świata ISAF po raz 4                                          1m

Michał        Majewski    w Bułgarii – Mistrzostwa Świata Juniorów                                                       15m

Filip            Gawroński w Pucku – OOM                                                                                               9m

Otto            Kus w Pucku – OOM                                                                                                          10m

Zofia Klepacka  w Atenach – Igrzyska Olimpijskie                                                             12m

Kamila      Smektała Mistrzostwa UKS dziewcząt                                                                           5 m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                                                        1m

Zofia          Klepacka Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                                 1m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie Mistral                                                     1m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w klasie Mistral                                                                    8m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie Mistral                                                    4m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie Mistral                                                    4m

Michał        Majewski Młodzieżowe Mistrzostwa w klasie Mistral                                                         5m

Michał        Majewski otrzymał stypendium sportowe od Prezydenta m. st. Warszawy

Aleksander Pasieczny Mistrzostwa Polski w klasie Mistral                                                                 13m

Aleksander Pasieczny Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie Mistral                                                 9m

Aleksander Pasieczny Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie Mistral                          10m

Kamila      Smektała Mistrzostwa Włoch dziewcząt do 14 lat                                                            1 m

            2005

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym  Nieporęt                                  1m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów Nieporęt                 1m

Alicja          Skurzyńska Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet                                  4m

Kamila       Smektała Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet                                    5m

Jan             Maszkiewicz Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów młodszych 1m

Michał        Majewski Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym  Finlandia                                3m

Michał        Majewski Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Juniorów Finlandia                   1m

Alicja          Skurzyńska Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Kobiet Finlandia                    2m

Kamila       Smektała Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Kobiet Finlandia                    3m

Jan             Maszkiewicz Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Juniorów Finlandia                  4m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata Juniorek w klasie Mistral Sopot                               1m

Kamila       Smektała Mistrzostwa Świata w klasie Mistral do lat 15 Sopot                              1m

Michał        Majewski    Mistrzostwa Świata Juniorów Sopot                                                               27m

Kamila       Smektała Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Zegrze                                                     4m

Kamila       Tomkiewicz  Mistrzostwa Świata w klasie Mistral                                                              17m

Kamila       Tomkiewicz  Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Zegrze                                                        5m

Jan             Maszkiewicz Mistrzostwa Świata w klasie Mistral                                                              46m

Jan             Maszkiewicz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Zegrze                                               10m

Michał        Klepacki Mistrzostwa Świata w klasie Mistral                                                                    59m

Michał        Klepacki Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Zegrze                                                      17m

Karol          Przybysz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Zegrze                                                     7m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                                                        1m

Zofia          Klepacka Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie Mistral                                 1m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski Kobiet w klasie FWC                                                                   1m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata Kobiet w klasie RCB                                                                   5m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata Juniorek w klasie RCB                                                      1m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata Kobiet w klasie FWC Australia                                         5m

            2006

 Zofia          Klepacka – Juniorka 2005 roku

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym  Augustów                               1m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów Augustów                    1m

Kamila       Tomkiewicz Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet                                 3m

Kamila       Smektała Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet                                              4m

Jan            Maszkiewicz Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Juniorów młodszych          1m

Zofia          Klepacka Puchar Księżniczki Zofii RSX Majorka                                                              6m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Europy Kobiet w klasie RS:X Turcja                                            8m

Kamila       Tomkiewicz Mistrzostwa Świata Juniorek w klasie Mistral Sycylia                                   3m

Kamila       Smektała Mistrzostwa Świata w klasie Mistral do lat 15 Sycylia                                       1m

Kamila       Smektała Mistrzostwa Świata w klasie Mistral do lat 16 Sycylia                                       3m

 Jan            Maszkiewicz Mistrzostwa Świata w klasie Mistral do lat 16 Sycylia                                 11m

Michał        Klepacki Mistrzostwa Świata w klasie Mistral do lat 16 Sycylia                                        22m

Aleksander Pasieczny Mistrzostwa Świata Juniorów w klasie Mistral Sycylia                                   8m

Kamila       Smektała Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Zegrze                                                     1m

Jan             Maszkiewicz Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Zegrze                                               13m

Michał        Klepacki Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Zegrze                                                      20m

Kamila       Tomkiewicz Mistrzostwa Polski w klasie FWC Juniorek – Kaper                                    2m

Kamila       Tomkiewicz Mistrzostwa Polski w klasie Mistral kobiet - Puck                                         2m

Kamila       Tomkiewicz Mistrzostwa Polski w klasie Mistral Juniorek – Puck                                    2m

Aleksander Pasieczny Mistrzostwa Polski Seniorów w klasie Mistral - Puck                                    3m

Aleksander Pasieczny Mistrzostwa Polski Juniorów w klasie Mistral Puck                                      2m

Jan             Maszkiewicz Mistrzostwa Polski w klasie Mistral Seniorów - Puck                                  4m

Jan             Maszkiewicz Mistrzostwa Polski w klasie Mistral Juniorów - Puck                                   3m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                                                                      1m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                                                                      11m

Michał        Majewski Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                                               5m

Michał        Majewski Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                    5m

Kamila       Tomkiewicz Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  w klasie RS:X          5m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata Kobiet w klasie RS:X                                                         4m

Michał        Majewski Długodystansowe Mistrzostwa Świata RS:X                                                    9m

                  2007

Zofia              Klepacka Mistrzostwa Ameryki Północnej                                                                                                       1m

Zofia              Klepacka Rolex Miami                                                                                                                                         4m

Michał            Majewski Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Estonia                                                              1m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym  Estonia 6m                                     1 junior

Kamila           Tomkiewicz Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Kobiet Estonia                                             1m

Kamila         Smektała Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Lodowym Kobiet Estonia                                      2m

Michał            Majewski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Augustów                                                           1m

Kamila           Smektała Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet Augustów                                              1m 2m juniorów młodszych

Kamila           Tomkiewicz Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet Augustów                                          2m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Augustów                                                     1m juniorów młodszych

Zuzanna       Mroczkowska Mistrzostwa UKS w Windsurfingu Lodowym Augustów                                                      1m dziewcząt

Jagoda          Reszka Mistrzostwa UKS w Windsurfingu Lodowym Augustów                                                                 2m dziewcząt

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Europy Kobiet w klasie RS:X Cypr                                               4m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Świata Kobiet w klasie RS:X – Portugalia                                    1m

Michał        Majewski Mistrzostwa Świata RS:X - Portugalia                                                               38m

Kamila        Smektała Mistrzostwa Świata Juniorekw klasie RS:X do lat 18 Sopot                                    10m

Kamila       Tomkiewicz Mistrzostwa Świata Juniorekw klasie RS:X do lat 18 Sopot                        11m

Kamila       Smektała Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Szczecin                                                 1m

Kamila        Tomkiewicz Mistrzostwa Polski w klasie FWC Juniorek – Kaper                                            2m   

Kamila        Smektała Mistrzostwa Świata w klasie BIC do lat 16 Formentera                                            6m

Michał         Majewski Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                             1m

Michał        Majewski Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                                                                      6m

Michał        Majewski Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                                               3m

Zofia          Klepacka Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                                                                      1m

Zofia          Klepacka Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                                               1m

Kamila       Smektała Mistrzostwa Polski w klasie RS:X kobiet - Gdynia                                           8m

Kamila       Smektała Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie RS:X kobiet – Gdynia                    5m

Kamila       Tomkiewicz Mistrzostwa Polski w klasie RS:X kobiet - Gdynia                             9m

Kamila       Tomkiewicz Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie RS:X kobiet – Gdynia                  6m

Zofia          Klepacka Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                   2m

Kamila        Smektała Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                            3m

Kamila        Tomkiewicz Długodystansowe Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w klasie RS:X                            4m

Kamila        Smektała Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie RS:X                                                               3m

Kamila        Tomkiewicz Mistrzostwa Polski Juniorek w klasie RS:X                                                           6m

                   2008

Zofia           Klepacka Mistrzostwa Świata RS:X – N. Zelandia 12m

Michał         Majewski Mistrzostwa Świata RS:X – N. Zelandia 49m

Michał         Majewski Mistrzostwa Świata w Windsurfingu Śnieżno Lodowym 3m

Kamila            Tomkiewicz Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet Siemianówka 1m

Kamila            Smektała Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet Siemianówka 2m

Zuzanna        Mroczkowska Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet Siemianówka 8m

Jagoda           Reszka Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Kobiet Siemianówka 11m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Augustów 3m juniorów.

Dominik         Krawczyk Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Augustów 10m juniorów.

Jakub             Wituszyński Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Augustów 12m juniorów.

Maciej             Kobus Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Śiemianówka 3 juniorów młodszych.

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym Śiemianówka 6 juniorów młodszych.

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Mazowsza w Windsurfingu Lodowym 3m juniorów.

Kamila            Tomkiewicz Mistrzostwa Mazowsza w Windsurfingu Lodowym 1m kobiet.

Kamila            Smektała Mistrzostwa Mazowsza w Windsurfingu Lodowym 2 kobiet 2m juniorów młodszych.

Zuzanna        Mroczkowska Mistrzostwa Mazowsza w Windsurfingu Lodowym 4kobiet.

Maciej          Kobus Mazowsza w Windsurfingu Lodowym 5m juniorów młodszych.

Zofia               Klepacka Puchar Księżniczki Zofii – Majorka 3m.

Michał            Majewski Puchar Księżniczki Zofii – Majorka 36m.

Kamila            Smektała Puchar Księżniczki Zofii – Majorka 36m.

Kamila            Tomkiewicz Puchar Księżniczki Zofii – Majorka 43m.

Jan                 Maszkiewicz Puchar Księżniczki Zofii – Majorka 85m.

Zofia              Klepacka 40ème SEMAINE OLYMPIQUE FRANCAISE, HYERES 1m

Michał            Majewski 40ème SEMAINE OLYMPIQUE FRANCAISE, HYERES 27m

Jan                 Maszkiewicz 40ème SEMAINE OLYMPIQUE FRANCAISE, HYERES 80m

Kamila           Smektała 40ème SEMAINE OLYMPIQUE FRANCAISE, HYERES 46m

Kamila           Tomkiewicz 40ème SEMAINE OLYMPIQUE FRANCAISE, HYERES 47m

Zofia              Klepacka Mistrzostwa Europy RS:X 2008 Francja, Brest 4m

Michał           Majewski Mistrzostwa Europy RS:X 2008 Francja, Brest 47m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Europy RS:X 2008 Francja, Brest 71m

Kamila           Tomkiewicz Puchar Świata Kilonia 19m

Kamila           Smektała Puchar Świata Kilonia 18m

Jan                 Maszkiewicz Świata Kilonia 47m

Kamila           Tomkiewicz Puchar Polski Sopot 1m

Kamila           Smektała Puchar Polski Sopot 2m

Jan                 Maszkiewicz  Puchar Polski Sopot 2m

Kamila           Tomkiewicz Mistrzostwa Świata do 21 lat Mondello 1m

Kamila           Smektała Mistrzostwa Świata do 18 lat Mondello 7m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Świata do 18 lat Mondello 47m

Kamila           Tomkiewicz Mistrzostwa Świata do 21 lat Mondello 1m

Kamila           Smektała Mistrzostwa Świata do 18 lat Mondello 7m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Świata do 18 lat Mondello 47m

Zofia              Klepacka IO                                                                                    7m

Zofia               Klepacka MP RS:X                                                                        1m

Michał            Majewski MP RS:X                                                                        3m

Kamila           Tomkiewicz MP RS:X                                                                    7m

Kamila           Smektała MP RS:X                                                                        10m

Jan                 Maszkiewicz RS:X                                                                         11m

Kamila           Tomkiewicz MP FWC                                                                    2m

Kamila           Smektała MP FWC                                                                        4m

Zuzanna       Mroczkowska FWC                                                            6m

Jan                 Maszkiewicz MŚJ Hybryda                                                          8m

Kamila           Tomkiewicz DMMP RS:X                                                             2m

Kamila           Smektała DMMP RS:X                                                                 4m

Kamila           Smektała MPJ RS:X                                                                      1m

Jan                 Maszkiewicz MPJ RS:X                                                                12m

2009 r.

Kamila           Tomkiewicz Mistrzostwa Polski Lód 2m

Kamila           Smektała Mistrzostwa Polski Lód 3m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Polski Lód Juniorów 4m

Maciej            Kobus Mistrzostwa Polski Lód Juniorów Młodszych 4m

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa Polski LódJuniorów Młodszych 6m

Zuzanna       Mroczkowska Mistrzostwa Polski Lód 6m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Świata w Wind. Śnieżno Lodowym 4m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Świata Juniorów w Wind. Śnieżno Lodowym Łotwa 2m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Świata w Wind. Śnieżno Lodowym maraton Łotwa 3m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Świata Juniorów w Wind. Śnieżno Lodowym maraton Łotwa 1m

Kamila           Tomkiewicz Mistrzostwa Świata Lód Kobiet Łotwa 3m

Zuzanna       Mroczkowska Mistrzostwa Świata Lód Juniorek Łotwa 3m

Zofia              Klepacka Rolex Miami OCR - Women's RS:X 2m

Michał            Majewski Mistrzostwa Hiszpanii RS:X Kadyks 2m

Michał            Majewski Puchar Księżniczki Zofii – Majorka RS:X 13m

Jan                 Maszkiewicz Puchar PZŻ RS:X Olimp 12m

Kamila           Tomkiewicz Puchar PZŻ RS:X Olimp 10m

Maciej            Kobus Puchar PZŻ RS:X Olimp 16m

Jan                 Maszkiewicz Puchar PZŻ RS:X Juniorzy 2m

Kamila           Smektała Puchar PZŻ RS:X Juniorzy 3m

Jan                 Śmigielski Puchar PZŻ RS:X Juniorzy 16m

Maciej            Kobus Puchar PZŻ RS:X Juniorzy 19m

Kamila           Smektała Mistrzostwa Świata do lat 16 RS:XJ Olimp 1m

Kamila           Smektała Mistrzostwa Świata do lat 18 RS:XJ Olimp 4m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Świata do lat 18 RS:XJ Olimp 16m

Kamila           Smektała Mistrzostwa Polski Juniorów RS:X 1m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Polski Juniorów RS:X 9m

Michał            Majewski Mistrzostwa Polski RS:X 2m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Polski RS:X  15m/9m

2010

Kamila           Tomkiewicz Mistrzostwa Polski Lód2m

Kamila           Smektała Mistrzostwa Polski Lód3m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Polski Lód2m

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa Polski LódJuniorów Młodszych 1m

Zuzanna       Mroczkowska Mistrzostwa Polski w Windsurfingu Lodowym  6m

Zofia              Klepacka Puchar Świata Hyeres RS:X 8m

Michał            Majewski Puchar Świata Hyeres RS:X328m

Zofia               Klepacka Puchar PZŻ RS:X Olimp 2m

Michał            Majewski Puchar PZŻ RS:X Olimp 3m

Kamila           Smektała Puchar PZŻ RS:X Olimp 6k, 2mł, m

Kamila           Smektała Puchar PZŻ RS:X juniorek 1m

Zofia               Klepacka SPA Holandia 2m

Michał            Majewski SPA Holandia 11m

Kamila           Smektała Puchar Gdańska 7m 1m kobiet

Jan                 Maszkiewicz Puchar Gdańska 8m

Jan                 Śmigielski Puchar Gdańska 27m

Michał            Majewski Puchar Świata Kilonia 4m

Kamila           Smektała Mistrzostwa Europy Juniorek Sopot 6m

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa Europy Juniorów Sopot 24m u-17 9m

Zofia               Klepacka Mistrzostwa Europy Kobiet Sopot 3m

Michał            Majewski Mistrzostwa Europy Sopot 15m

Jan                 Maszkiewicz Mistrzostwa Polski RCB Dobrzyń 1m

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa Polski RCB Dobrzyń 6m

Aleksander   Pasieczny Mistrzostwa Polski RCB Dobrzyń 9m

Zofia               Klepacka Dobrzyń CUP 1m

Kamila           Smektała Mistrzostwa Świata Juniorów ISAF 1m

Kamila           Smektała Solar MPJ FWC 1m

Jan                 Maszkiewicz Solar MPJ FWC 8m

Jam                Śmigielski Solar MPJ FWC 9m

Zofia               Klepacka Kerteminde Mistrzostwa Świata RS:X 5m

Michał            Majewski Kerteminde Mistrzostwa Świata RS:X 15m

Kamila           Smektała Dobrzy MPJ RS:X 1m

Jam                Śmigielski Dobrzyń MPJ RS:X 12m

Michał            Majewski Mistrzostwa Polski RS:X – 3 m Łeba

Kamila           Smektała Mistrzostwa Świata Juniorek Cypr 5m

            2011

Jan     Śmigielski Mistrzostwa Mazowsza Lód S/J 1m

Kamila           Tomkiewicz Mistrzostwa Mazowsza Lód K 1m

Maksym         Huczyński Mistrzostwa Mazowsza Lód JM1m

Sonam           Skopiec Mistrzostwa Mazowsza Lód K 3m       

Michalina      Bujnowska Mistrzostwa Mazowsza Lód 3m

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa Polski Lód S/J 12/7m

Kamila           Tomkiewicz Mistrzostwa Polski Lód K 4m

Sonam           Skopiec Mistrzostwa Polski Lód K/J 9/8m

Zofia               Klepacka Puchar Księżniczki Zofii – Majorka 6m.      

Michał            Majewski Puchar Świata – 23m Hyeres

Zofia              Klepacka Puchar Świata – 2m Weymouth

Michał            Majewski Puchar Polski – 3m Puck

Kamila           Smektała Puchar Polski – 1J/2M/3K m Puck

Michał            Majewski Puchar Świata – 3m Kilonia

Jan                 Śmigielski Puchar Polski – 7m Sopot

Kamila           Smektała Puchar Polski – 1m Sopot

Maksym         Huczyński OOM – 15 m Zegrze

Zofia              Klepacka Preolimpik – 1m Weymouth

Michał            Majewski Uniwersjada – 10m Chiny

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa Polski Juniorów FWC – 6 m Solar

Kamila           Smektała Mistrzostwa  Polski Juniorek FWC – 1 m Solar

Maksym         Huczyński Mistrzostwa Polski Juniorów FWC – 10 m Solar

Maksym         Huczyński Mistrzostwa Polski Juniorów RS:X – 8 m Górki Zach.

Kamila           Smektała Mistrzostwa  Polski Juniorek RS:X – 1 m Górki Zach.

Michał            Majewski Mistrzostwa Europy RS:X – 12m Bułgaria

Zofia              Klepacka Mistrzostwa Europy RS:X – 1m Bułgaria

Kamila           Smektała Mistrzostwa  Europy Juniorek RS:X – 1 m Bułgaria

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa  Europy Juniorów RS:X – 35 m Bułgaria

Michał            Majewski Mistrzostwa Polski RS:X – 3 m Górki Zach.

Zofia              Klepacka Mistrzostwa Polski RS:X – 1 m Górki Zach.

Kamila           Smektała Mistrzostwa  Polski RS:X – 5K/3M m Górki Zach.

Kamila           Smektała Dług, Młodzieżowe Mistrzostwa  Polski RS:X – 3m Szczecin

Jan                 Śmigielski Dług- Młodzieżowe Mistrzostwa  Polski RS:X – 4m Szczecin

Kamila           Smektała Mistrzostwa  Świata Juniorów RS:X – 2 m Sardynia

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa  Świata Juniorów RS:X – 62 m Sardynia

Michał            Majewski Mistrzostwa Świata RS:X – 18 m Australia.

Zofia              Klepacka Mistrzostwa Świata RS:X – 2 m Australia.

2012

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa Polski Lód S/J - 6/5m

Kamila           Smektała Mistrzostwa Polski Lód K - 1 m

Michalina      Bujnowska Mistrzostwa Polski Lód K - 8 m

Maksym         Huczyński Mistrzostwa Polski Lód JM - 3 m

Michał            Majewski Mistrzostwa Świata RS:X – 11 m Hiszpania.

Zofia              Klepacka Mistrzostwa Świata RS:X – 2 m Hiszpania.

Kamila           Smektała Mistrzostwa  Świata RS:X – 50 m Hiszpania.

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa  Świata RS:X – 95 m Hiszpania.

            2013

Jan                 Śmigielski Mistrzostwa Polski Lód S/J - 3/2m

Jaklub            Polkowski Mistrzostwa Juniorów młodszych Lód 5m

Sonam           Skopiec Mistrzostwa Polski Lód 3m

Michalina      Bujnowska Mistrzostwa Polski Lód K - 4m

Michalina      Bujnowska OOM 8m

Michalina      Bujnowska Mistrzostwa Polski Juniorek RS:X-12

Kamila           Smektała Dług, Młodzieżowe Mistrzostwa  Polski RS:X – 2m

Michalina      Bujnowska    Dług, Młodzieżowe Mistrzostwa  Polski RS:X – 11m

Kamila           Smektała Mistrzostwa  Polski RS:X – 4K/1M m Górki Zach.

Michalina      Bujnowska Mistrzostwa  Polski RS:X – 16K/13M m Górki Zach.

            2014

Michalina      Bujnowska Mistrzostwa Polski Lód K - 5m

Jaklub            Polkowski Mistrzostwa Juniorów Lód 11m

Ludwik           Filipski Mistrzostwa Polski Młodzików Lód 4m

Michalina      Bujnowska Puchar PZŻ Juniorów 5m

Zofia              Klepacka Mistrzostwa Europy RS:X 1

Kamila           Smektał Mistrzostwa Europy RS:X 11/1do 21lat

Kamila           Smektał Mistrzostwa Polski FWC 1m

Kamila           Tomkiewicz Mistrzostwa Polski FWC 3m

Kamila           Tomkiewicz Mistrzostwa Polski Instruktorek 1m

Michalina      Bujnowska Mistrzostwa Polski Juniorek FWC 2m

Julia               Dawidowicz Mistrzostwa Polski Juniorek FWC 4m

Natalia           Staszewska Mistrzostwa Polski Juniorek FWC 5m

Michalina      Bujnowska Mistrzostwa Polski Juniorek RS:X 6m

Kamila           Smektała Dług, Młodzieżowe Mistrzostwa  Polski RS:X – 1m

Michalina      Bujnowska    Dług, Młodzieżowe Mistrzostwa  Polski RS:X – 3m